Pri práci v lese je kľúčová nielen zručnosť a presnosť, ale predovšetkým bezpečnosť. Správny výber pracovnej obuvi je pre pilčíkov zásadný, a práve tu vyniká značka Treemme s jej špičkovou pilčíckou obuvou.

Protiporezová ochrana na prvom mieste

Bezpečnosť je v lesníckej práci nevyhnutná a pilčícka obuv Treemme je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu ochranu. Táto obuv je vybavená protiporeznými technológiami, ktoré chránia nohy pred nebezpečnými porezmi od motorových píl. Materiály, ktoré Treemme používa, sú testované a certifikované podľa najprísnejších európskych noriem, čo zaručuje, že nohy zostanú v bezpečí aj v tých najnáročnejších podmienkach.

 

Nepremokavosť a pohodlie

Pracovné podmienky v lese môžu byť náročné, s častou zmenou počasia a terénom. Treemme rozumie týmto výzvam a ponúka obuv, ktorá je nielen nepremokavá, ale tiež pohodlná na celodenné nosenie. Vysokokvalitné materiály ako Vibram podrážky zabezpečujú, že nohy zostanú suché a v teple, bez ohľadu na vonkajšie podmienky.

Odolnosť a životnosť testovaná priamo v Alpách

Protipozreová  pilčícka obuv Treemme je známa svojou odolnosťou. Vďaka použitiu pevných materiálov a robustnej konštrukcii, tieto topánky vydržia náročné podmienky a opotrebenie počas dlhých pracovných dní v lese. Investícia do kvalitnej obuvi sa vám vráti nielen dlhšou životnosťou produktu, ale aj menšími výdavkami na výmenu a údržbu.

Treemme ponúka rôzne modely obuvi, aby vyhoveli špecifickým potrebám a preferenciám každého lesníka. Či už hľadáte obuv s vyššou ochranou členku, zvýšenou priedušnosťou, alebo modely s rôznymi úrovňami protiporezovej ochrany, Treemme má v ponuke ideálne riešenie pre každého profesionála.