To, že sa blížia Vianoce, máte možnosť spozorovať už vo viacerých hypermarketoch. Určite už premýšľate nad tým, čo kúpite svojim blízkym a ak nepatríte k tým, ktorí nakupujú darčeky na poslednú chvíľu, darčeky plánujete kupovať v čo najbližšej dobe. Aké darčeky ale kúpiť partnerovi?

Novú peňaženku 

Potešte svojho partnera novou pánskou peňaženkou. Vyberajte medzi koženými pánskymi peňaženkami farebne, ale aj veľkosťou a tvarovo vyhovujúcu peňaženku. Peňaženka patrí k tým klasickým darčekom, ktoré potešia nielen ženu, ale aj muža. Pri výbere peňaženky sa ale dvakrát uistite, či sa naozaj jedná o pánsku peňaženku.

Pekný opasok

Ak váš partner nosieva pánske opasky a skoro všetky má už takmer zničené, vyhliadnite si v obchode s koženými topánkami, peňaženkami aj pekný pánsky opasok. Vyberajte najmä kvalitnejšie kožené opasky a pozor dávajte aj na spôsob zapínania opaskov. Predávajú sa opasky s rôznym zapínaním, preto predtým, ako kúpite nový pánsky opasok, si zistite, ktorý spôsob zapínania preferuje váš partner.

Zážitok 

Objednajte lístky na koncert, na športové podujatie, alebo zaplaťte vášmu partnerovi adrenalínový zážitok. Muži milujú zážitky, tak prečo im jeden nedopriať pod vianočný stromček? Pozrite zľavové portály, pretože tam nájdete cenovo rozumné zážitky.