Autopožičovne ponúkajú rôzne ceny, vozidlá a ponúkajú aj rôzne služby. Nie všetky autopožičovne však ponúkajú výhodný prenájom vozidla.

Autopožičovňa Specialy Košice sa zameriava na tých, ktorý hľadajú praktické a cenovo výhodné automobily na prenájom. Autopožičovňa Specialy Košice má v ponuke na prenájom obľúbené a známe automobily, ktoré isto poznáte. Bude sa vám s nimi jazdiť komfortne a bezpečne.

Výhodný prenájom automobilov, na ktorý sa špecializuje autopožičovňa Košice ponúka spoľahlivé automobily, ktoré sú nizkonákladové a pre vás výhodné.

Autopožičovňa Specialy Košice osloví bežných ale aj náročných klientov. Ponúka výhodné ceny a flexibilný prístup.

Pri výbere autopožičovne je potrebné zvážiť:

Porovnajte si ceny – rozdiel sa môže líšiť v závislosti od dĺžky prenájmu, sezónnosti.

Veľkosť – skontrolujte, či vozidlo, ktoré prenajmete, vyhovuje vašim potrebám. Ak potrebujete väčší priestor, zvoľte si kombi, ak plánujete len menší trip, stačí vám aj kompaktné menšie vozidlo.

Poistenie – Väčšina spoločností zahŕňa štandardné poistenie do  svojich sadzieb. Je dobré si overiť, na čo všetko sa vzťahuje záruka.

Počet kilometrov – počet najazdených kilometrov je zvyčajne limitovaný. Existuje však aj možnosť neobmedzeného počtu najazdených kilometrov.

Ďalší vodiči – požičovne si môžu účtovať dodatočné poplatky za ďalších vodičov.

Naplnenie nádrže – Za normálnych okolností vám automobilové spoločnosti poskytnú vozidlo s plnou nádržou a očakáva sa, že vozidlo vrátite s plnou nádržou. V prípade, že ho nenaplníte, môžu vám autopožičovne účtovať poplatok.

Požičajte si auto z istotou – Autopožičovňa Specialy Košice je zákazníkmi overená a spoľahlivá. Vyberte si autopožičovňu na základe skúseností a referencií.