Zažite peknú a pestrú dovolenku 2019 v Rezorte Uhorčík *** v Terchovej. V tomto rezorte sa nachádzajú tri komfortné chaty na prenájom Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Spravte tento rok zmenu a vyskúšajte dovolenku na chate. Ani dovolenka s deťmi vás u nás nesklame. Veľký rekreačný priestor pri chate so záhradou a detským ihriskom je ako stvorený na vaše letné aktivity. Stačí vybehnúť pred chatu a hneď ste v krásnej prírode Národného parku Malá Fatra.

V chatách vás čaká všetko potrebné vybavenie pre skvelú dovolenku. Výbava chát zahŕňa kompletne vybavenú kuchynku, spoločenskú miestnosť, wc a kúpeľňu v každej izbe, bezplatné neobmedzené wifi a kvalitné wellness s veľkou masážnou vírivou vaňou. Spoločenská miestnosť na prízemí slúži zároveň aj ako jedáleň. Vaša dovolenka 2019 na Slovensku bude v znamení miestnych špecialít. Vybrať si môžete stravovanie formou raňajok, polpenzie alebo plnej penzie. Na želanie vám pripravíme špeciálnu stravu – vegetariánsku alebo bezlepkovú. Kto má rád mäso, isto ho poteší možnosť objednať si napríklad pečené prasiatko. Pri každej chate sa nachádza zastrešený altánok s krbom na grilovanie alebo varenie gulášu. Vďaka zastrešeniu vás neprekvapí ani počasie – variť alebo grilovať tu môžete v každom počasí.

Naše chaty v Terchovej a ich lokalita v Malej Fatre na severe Slovenska vás na dovolenke 2019 určite nesklame. V ponuke je tiež veľa možností tipov na výlety, stačí si len vybrať, podľa toho či preferujete napríklad turistiku, poznávacie výlety, kúpanie alebo cyklistiku.