Nový dizajn, nové zákazky! Zaujmite potencionálnych klientov novým dizajnom web stránky a e-shopu

Aby vaša firma bola konkurencieschopná, bez kvalitnej web stránky a e-shopu by ste to nedokázali. Internetový predaj nahrádza osobný predaj a firmy hľadajú šikovných odborníkov, aby im vytvorili konkurencieschopný web a e-shop. Niektoré firmy si web stránky a e-shopy spravujú sami, čo môže byť problém. Akákoľvek neodborná úprava web stránky a e-shopu môže automaticky znamenať prepad vo vyhľadávačoch a strata dobrej pozície.

Ak váš web funguje už roky a chcete určitú zmenu, odporúčame vám nájsť si najšikovnejší tím v reklamnej agentúre, ktorý má samé pozitívne hodnotenia a pustiť sa do práce.

Pozitívne referencie reklamnej agentúry

 Reklamných agentúr je na Slovensku viac než dosť. Je však potrebné nájsť si naozaj šikovnú reklamnú agentúru, ktorá vám nesľúbi aj modré z neba, ale keď príde na lámanie chleba, nedokáže urobiť nič. Veľa skúsených podnikateľov sa popálilo a veľmi dobre by vám vedelo rozprávať o negatívnych skúsenostiach s reklamnými agentúrami.

Ak poznáte nejakých podnikateľov, o ktorých viete, že spolupracovali s reklamnou agentúrou, popýtajte sa ich a zistite si, či boli so službami reklamnej agentúry spokojní. Možno vám poradia s ktorou spolupracovať, poprípade ktorým sa vyhnúť.

Vždy je lepšie radšej si priplatiť za kvalitné služby ako šetriť na propagácii vašich firemných aktivít. Nové zákazky nezískate, ak nebudete inovovať váš web a e-shop!

Nový design manuál 

Priťahujte svojich zákazníkov. Ak vám to v poslednej dobe príliš nejde, skúste sa dohodnúť na novom design manuále. Nové logo, zaujímavejšie printy, lepšie zaujímavé reklamné predmety – toto všetko a ešte viac vám dokážu spraviť skúsení odborníci z reklamnej agentúry.

Skúste si zákazníkov získavať novým, ešte pútavejším spôsob prezentácie. Viacerým podnikateľom sa tento spôsob spôsob overil a sú s ním maximálne spokojní.

Ak chcete získavať nových klientov, bez modernizácie a inovácií svoje podnikanie neposuniete na vyšší level.