Pre tých z nás, ktorí odmietajú uveriť, že tam nie je nič lepšie, hľadanie dokonalých krása riešení nikdy nekončí. V duchu nikdy sa usídliť pre priemerné a nikdy akceptovať „dosť dobré,“ vyskúšajte tieto domáce hacks, ktoré súperia niektoré z najlepších produktov na trhu.

Očistiť pery

Hľadáte trochu pomoci pery bez toho, aby ste sa dopúšťali čohokoľvek väčšieho? Vyskúšajte olivový olej naplnený škoricovými tyčinkami, aby ste ochutnali telo predtým, než odídete von. Ponorte 3-4 škoricové tyčinky do malej nádoby olivového oleja a počkajte niekoľko týždňov, kým sa zmes úplne vylúči; potom ste pripravení aplikovať kabát na vaše pery a zasiahnuť mesto, ktoré nasmeruje vašu vnútornú Angelinu.

Rozdeľte konce rozdelenia

Niekedy najlepšie nechajte-in kondicionér a opravy masky nemôže zastaviť niektoré zimné vlasy krehkosť. Investujte do páru strihacích nožníc a zostaňte starostlivo so svojimi koncami medzi schôdzami salónov, aby rozdelenie nepokračovalo ďalej do vlasovej šachty. Vaše vlasy budú vyzerať plnšie a zdravšie a budú pokračovať v raste v chladných zimných mesiacoch.

Oživte svoju pleť

Vyvarujte šálku zeleného čaju a nalejte do sklenenej sprejovej fľaše. Nechajte ju v chladničke a zamiešajte ju na tvár a okamžite ju doplňte. Striekajte ju cez čistú tvár v dopoludňajších hodinách, aby ste zanechali tón, osviežili a ošetrili vašu pokožku na antioxidanty alebo ju rozotreli cez váš makeup poobede, aby ste získali kofeínové výhody čaju a vrátili svoju kožu späť do života.

Udržujte vlasy čisté a skákacie

Ukončiť spaním „Ja by som mala – naozaj, umyť si vlasy – dnes“ vinu s pokropením detského prášku vo všetkých koreňoch. Pokojne pokojne a prebúdzajte sa na bezolejové zámky, ktoré môžete určite opustiť ešte niekoľko dní pred umývaním. Ak sú vaše konce zvyknuté suché, dať na nich drobet marockého oleja pred spaním; prebudiť, hrebeť hrivou a jednoducho povedať: „Ďakujem!“, keď si niekto všimne váš brilantný deň vlasov.

Pokojné a hydratujte svoju pokožku

Liečba všetkých vašich kožných ťažkostí by mohla sedieť priamo vo vašom parapete. Aloe Vera je hydratačná a neuveriteľne upokojujúca. Jeho hojivé a protizápalové vlastnosti nie sú len pre popáleniny. Zvlhčuje, upokojuje začervenanie a akné a dokonca môže pomôcť bojovať proti starnutiu. Oblieknite tvár v 100% čistom géli Aloe Vera prvú vec ráno a poslednú vec pred postele, či už kúpený alebo priamo z listu, a vychutnajte si čerstvú žiaru po celý rok.

Vyživujte nechty

Ak máte problémy s udržaním nechtov dlhý a silný, pokúste sa niekoľkokrát denne aplikovať vitamín E olej na nechty a kutikuly. Olej z vitamínu E je naplnený antioxidantmi a balia hydratačný krém. Táto kombinácia vám pomôže obnoviť zdravie nechtov a chrániť ich pred prvkami. Pre zvýšenú výhodu v niektorých dávkovačoch mydla v domácnosti uvoľnite niektoré z nich, aby ste pokožku chránili aj pri umývaní nechtov.

Rastú dlhé, plné riasy a hubnejšie obočie

Tučné očné mierky a dlhé obočie prenikajú svetom krásy. Ak by ste chceli predĺžiť riasy a prirodzene zahaliť obočie, skúste ricínový olej. S koreňmi, ktoré sa datujú do Starého Egypta, má ricínový olej bohatú históriu liečby ochorení a je používaný v každodenných aplikáciách od tráviaceho zdravia po vyvolanie práce u tehotných žien. Dnes sa používa na zvýšenie rastu vlasov. Pred každou nocou si posaďte mierové riasy a obočie a každodenne sledujte, ako sa zhustnú a rastú. Nebojte sa rozotrieť na svojich koreňoch 20 minút pred sprchou, aby vaša hriva pomohla rásť dlho a silne.

Prejdite do temnej strany

Ak máte svetlejšie obočie, veďte ich zmesou použitého kávového zrna, kakaového prášku, kokosového oleja a medu, aby ste ich zjemnili o niekoľko odtieňov tmavších. Počkajte približne 20 minút a odstráňte ju vlhkou handričkou alebo vatovým tampónom.