Technológia HD-TVI vám umožňuje prenášať megapixelové video cez štandardnú koaxiálnu kabeláž a ponúka sledovanie vo vysokom rozlíšení za výrazne nižšie náklady a zložitosť v porovnaní s porovnateľným riešením IP. HD-TVI je ideálny pre bezpečnostné aplikácie vyžadujúce rozlíšenie 1080p alebo vyššie a digitálne zväčšenie – napríklad identifikáciu tváre alebo rozpoznanie ŠPZ. A keďže sú kompatibilné s tradičnými analógovými kamerami, riešenia HD-TVI vám umožňujú jednoducho pridať do existujúceho systému možnosti sledovania megapixelov – bez toho, aby ste museli vymeniť existujúce kamery alebo káble.

Výhody HD-TVI

HD-TVI ponúka výhody v porovnaní s inými analógovými formátmi HD, vrátane schopnosti prenášať vyššie megapixlové rozlíšenie a vyššiu kvalitu videa na dlhšie vzdialenosti, bez ohľadu na kvalitu kábla.

Čo je to HD-TVI?

HD-TVI alebo transportné video s vysokým rozlíšením je technológia, ktorá prevádza digitálne signály na analógové signály. Táto technológia umožňuje systémom dosiahnuť vyššiu kvalitu videa ako koaxiálna kabeláž. HD-TVI je spätne kompatibilný s analógovými kamerami a môže podporovať až 960H analógových kamier a až 1080p HD-TVI kamier.

Výhody používania HD-TVI

Kvalita obrazu vo vysokom rozlíšení

HD-TVI v súčasnosti podporuje 720p a 1080p a ponúka viac pixlov ako tradičné analógové. Zvýšený počet pixelov podporuje možnosť priblíženia oblastí záujmu počas živého a zaznamenaného videa bez skreslenia.

Dlhšia prenosová vzdialenosť

HD-TVI môže prenášať video s vysokým rozlíšením až do ~ 1500 stôp (~ 500 metrov) cez koaxiálnu kabeláž čo je trojnásobok vzdialenosti IP. HD-TVI ponúka najdlhšiu prenosovú vzdialenosť v porovnaní s inými technológiami HD.

Prechodná technológia

HD-TVI je spätne kompatibilný s analógovými kamerami a môže stekať z existujúceho koaxiálneho kábla. Vďaka tejto výhode je HD-TVI skutočne prechodnou technológiou

Jednoduchá inštalácia

Pre HD-TVI nie sú potrebné žiadne IP siete! Táto technológia sa inštaluje rovnako ľahko ako tradičné analógové systémy. HD-TVI môže bežať na veľké vzdialenosti cez koaxiálny kábel, RG59 aj RG6, a skrútenú dvojicu.

Nákladovo efektívny systém

HD-TVI je cenovo dostupná technológia pre akýkoľvek rozpočet a ponúka megapixlovú technológiu s vysokým rozlíšením za zlomok ceny IP. S existujúcim koaxiálnym káblom môžete ľahko upgradovať na HD-TVI s minimálnymi nákladmi.