Šport je dôležitou súčasťou nášho života. Keď sa mu venujeme aktívne, zlepšujeme si kondíciu. Keď sa mu venujeme pasívne, vieme odhadnúť, kto vyhrá daný zápas.

Ak ale radi sledujete športové zápasy, odporúčame vám vyskúšať tipovanie športových zápasov, a to všetko cez internet.

Tipovanie hokejových zápasov

 Fanúšikovia hokeju majú v nasledujúcich týždňoch príležitosť vyskúšať si tipovanie hokejových zápasov. O pár dní sa u nás začínajú Majstrovstvá v ľadovom hokeji, ktoré sa u nás konajú po druhý raz v histórii (prvýkrát v roku 2011).

To však nie je všetko. Pomaly sa začína vyostrovať boj o Stanley Cup, o ktorý zabojujú tímy, ktoré na začiatku sezóny nemali dobrú formu. Najväčším prekvapením v NHL je vypadnutie suverénneho lídra Tampy Bay, ktorá v rozhodujúcich zápasoch prehrala s Columbusom suverénne 0:4 a pripravila sa o možnosť získať najcennejšiu trofej. Minuloročný víťaz Stanley Cupu Wasshington Capitals s ruským bombardérom Alexandrom Ovečkinom nepodával v poslednej dobe stabilné výkony.

Ak vás zaujíma hokej a okrem NHL a KHL sledujete iné európske ligy, skúste tipovať výsledky zápasov. Najväčším lákadlo tipérov budú ale zápasy základnej časti Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji.

Tipovanie futbalových zápasov 

Ak vás zaujíma skôr iný kolektívny šport, napríklad futbal, skúste tipovanie futbalových zápasov. Ak máte prehľad v tom, akú formu má konkrétny tím v danej futbalovej lige, stávky na futbal sa vám budú podávať jednoduchšie. Ak si chcete zvýšiť šancu na výhru, skúste staviť na tím, ktorý sledujete, o ktorom viete, akú má formu.

V talianskej lige je jasným víťazom už teraz „Stará dáma“. Dá sa povedať, že aj španielska a francúzska liga má jasného víťaza. O víťazstvo sa ešte bojuje v anglickej lige, kde stále nie je jasné, kto si uchmatne trofej.

Samozrejme, môžete si tipnúť aj výsledky zápasov v Lige Majstrov.

Ak milujete šport a nenecháte si ujsť zápasy obľúbených tímov a jednotlivcov, skúste online tipovanie zápasov.