Ak pre svoju firmu a tím ľudí hľadáte kanceláriu v Bratislave, určite by ste nemali prehliadnuť jedinečný a moderný projekt Zuckermandel, ktorý bol vybudovaný v Starom Meste pod Bratislavským hradom. Na tomto mieste nájdete voľné kancelárie a obchodné priestory na skutočne vysokej úrovni. Veď kto by sa netešil na ďalší deň v práci s úžasným výhľadom na okolie a Dunaj?

Čo všetko vám vie Zuckermandel ponúknuť?

Jednoducho povedané – všetko, čo potrebujete, nájdete na jednom mieste. Celková plocha kancelárií je 7200 m2. Okrem toho tu máte možnosť využiť konferenčnú miestnosť, pokiaľ vaša firma organizuje rôzne semináre, prednášky, workshopy alebo mítingy pre väčšiu skupinu ľudí.

Iste viete, že ľudia majú často problém nájsť vhodné miesta na zaparkovanie. Neďaleko Zuckermandel sa nachádza verejné parkovisko so 150 parkovacími miestami, takže pokojne môžete zabudnúť na ranný stres spojený s parkovaním. Ak sa rozhodnete pre ekologickejšiu možnosť dopravy –  nájdete tu aj stojany na bicykle, alebo sa môžete zviesť MHD.

Výhodou je, že celý komplex nepôsobí čisto mestsky a chladne, pretože sa tu nachádza aj zeleň, ktorá vytvára príjemnú a pokojnú atmosféru. Samozrejmosťou sú tiež najmodernejšie reštaurácie, bary a kaviarne, v ktorých si môžete oddýchnuť počas obednej prestávky či po práci. V blízkosti je aj nákupné centrum, bankomat a k dispozícii sú aj služby pošty alebo banky.

S výberom kancelárie vám s radosťou pomôžeme

Pokiaľ rozmýšľate nad prenájmom výnimočného boutique priestoru, obráťte sa na náš tím a my vám pomôžeme vybrať kanceláriu presne podľa vašich kritérií, vďaka čomu ušetríte peniaze aj čas. Pravidelne monitorujeme ceny na trhu a obsadenosť v budovách, takže vám vždy ponúkame aktuálne informácie. Pokiaľ vás zaujal práve Zuckermandel, neváhajte nás kontaktovať na našom webe volnekancelarie.sk a zistite, aké sú možnosti.